ОПЕРАТОРИ/КИ – ЕЛЕКТРОННО ПРОИЗВОДСТВО - гр. София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент в гр. София - производител на електроника, търсим мотивирани кандидати за позицията:

ОПЕРАТОРИ/КИ – ЕЛЕКТРОННО ПРОИЗВОДСТВО (кв.Дружба)

Компанията предлага:

Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
Усмихнат, любезен и услужлив колектив, с обща корпоративна култура;
Добро възнаграждение и осигуровки на реалната заплата;
Възможности за кариерно развитие в компанията;
Работно време: 08:00 - 16:30ч. /Понеделник - Петък/;
Чисто, подредено и спретнато работно място;
Възможности за бонуси, след изпитателния срок.
Допълнителна здравна застраховка;
Ваучери за храна;
Карта Multisport;

Ако притежавате:

Средно/Висше техническо образование (задължително);
Отговорност и спазване на вътрешната дисциплина и правила;
Умения и опит в спояването на ел. компоненти (е предимство);
Способност да виждате детайли ясно (например: букви, цифри, кодове, маркировка и знаци);
Организираност и желание за дългосрочна ангажираност;
Желание за развитие и усъвършенстване на уменията.

Отговорности на позицията:

Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
Извършване на краен монтаж на продукти, чрез механичен монтаж, ръчно спояване, ултразвуково заваряване, прецизно нанасяне на покрития и др.;
Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
Подготвяне на изделието за сглобяване;
Спазване изискванията за подреждане и съхранение на продуктите;
Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Възможност за започване веднага!

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, моля обадете се на тел: 0879958620 или изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК