СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВОДСТВЕНИ ОПТИМИЗАЦИИ- Пловдив

Описание

СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВОДСТВЕНИ ОПТИМИЗАЦИИ

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За свой клиент, международна производствена компания, Менпауър България търси специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:
- Предлага методи за оптимизиране на производствените процеси;
- Предлага методи за оптимизиране на материали, производствено оборудване и персонал;
- Измерване и оценка на нормовремена;
- Изготвяне на Overall Equipment Effectiveness (OEE) анализ;
- Изготвяне и калкулиране на канбан правила, както и правила за вътрешна логистика.

Изисквания:
- Висше техническо или икономическо образование;
- Много добра компютърна грамотност /много добро ниво на владеене на Excel/;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Опит на подобна позиция, както и познания за работа със SAP система ще е предимство;
- Познания по Lean Manufacturing, VSM, REFA, MTM.

Компанията предлага:
- Реализация в компания с високи професионални стандарти;
- Добро заплащане и условия на труд;
- Професионално развитие и усъвършенстване;
- Въвеждащо фирмено обучение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК