ЕЛЕКТРОЗАВАРЧИК

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:
Електрозаварчик в металообработващо производство;

Основни задължения:

•Заварява елементи с различна по сложност конфигурация, от разнородни метални сплави;
•Изпълнява изискванията по безопасност (според указанията и инструкциите);
•Извършва проверка и контрол на заваръчните компоненти.

Основни изисквания:

• Свидетелство за правоспособност по заваряване:
(минимално изискване- притежание на едно от посочените):
- Заваръчен процес 111
- Заваръчен процес 121
- Заваръчен процес 135

• Средно техническо образование;
• Познания в сферата на металообработването и горещата обработка на металите;
• Опит на подобна позиция се счита за предимство;
• Готовност за работа на три смени (понеделник - петък);

Предложението включва:

•Добро заплащане + допълнителни бонуси;
•Поемане на разходи за храна;
•Поемане на транспортни разходи;
•Допълнителна здравна застраховка;
•Условия за професионално развитие в международна компания;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

27.03.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК