Технолог на млечни продукти и сирена- Пловдив

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент, утвърдена компания, лидер в производството на млечни продукти, търсим да назначим професионалист за позицията:

Технолог на млечни продукти и сирена

Отговорностите за тази позиция:
Планиране на производствения процес;
Осъществяване на контрол и окачествяване на пристигащите суровини;
Организация и следене за съответствието на произвежданите продукти с установените стандарти за качество;
Контролиране и координиране на дейността на екипите и спазването на трудовата и технологична дисциплина.
Извършва административни дейности , съпътстващи производствения процес.

Подходящия за позицията кандидат притежава:
Цялостно познаниe на технологията и процесите за производство на сирене;
Опит, придобит в компания за сирена или млечни продукти е зъдалжителен;
Отлични умения в управлението на екипи и процеси;
Висше образование – ХВП специалност технология на млечните продукти;
Много добри комуникативни и аналитични умения;
Много добра компютърна грамотност;
Владеш английски или френски език на работно ниво.

Ние ви предлагаме:
Отлично възнаграждение и социални придобивки.
Осигурен транспорт до работното място или възтановени разходи за пътуване.
Работа от понеделник до петък с почивни събота и неделя на редовна смяна
Динамична и предизвикателна работа в позитивна работна атмосфера;
Възможност за професионално развитие и усъвършенстване в една от най-големите производствени компании на млечни продукти в България;

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

22.01.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК