Служител събиране на Проби (временна заетост до декември 2019)- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е водеща компания занимаваща се с изкупуване и преработка на ориенталски тютюни. За предприятието в с. Радиново, до месец декември 2019 г, търсим мотивиран кандидат, който да се присъедини към екипа ни в отдел Лаборатория на позицията:

Служител събиране на Проби

Основни изисквания:

*Средно или висше техническо/технологично образование;
*Организираност, отговорност и внимание към детайла;

Работата е на двусменен режим при сумирано изчисляване на работното време.

Основни задължения:

*Взема тютюневи проби от суровина и готова продукция за извършване на анализи;
*Извършва замервания на определени параметри на тютюна;
*Отчита и оформя резултатите от замерванията и съставя съответната техническа документация;
*Следи за изправното състояние на повереното му оборудване;
*Извършва елементарни операции по регулиране и ремонт на прибори и оборудване.
*Изпълнение на поставените задачи;

Работата включва:

*Физическо натоварване – при взимане на пробите се вдига тегло до 12 кг;
*На територията на предприятието транспортирането на пробите и придвижването се извършват с триколесен индустриален велосипед.
*Участва в извършването на подготвителни дейности;
*Спазване на трудовата дисциплина.

Ние предлагаме:

*Добро възнаграждение;
*Осигурен транспорт от Пловдив;
*Социални придобивки.
*Добри условия на труд.
*Работа на две смени

Ако отговаряте на посочените изисквания изпратете Вашата автобиография и ще се радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

04.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК