Секретар Офис

Описание

• Описание
Търсим компетентен помощник в офиса, за да помогнем при организирането и управлението на ежедневните административни операции на фирмата. Идеалният кандидат ще бъде отговорен и способен да изпълнява разнообразни задачи.

• Отговорности
Поддържане на телефонни обаждания към доставчици във връзка с поръчки по изпълнение на проекти.
Създаване и актуализиране на записи в таблици, осигуряващи точност и валидност на информацията.
Поддържане и изготвяне на документация по проекти като се използва пакета за текстообработка, като например Microsoft Word и копиране.
Работа с изходяща или входяща кореспонденция (електронна поща, пакети и т.н.) използвайки система за електронна поща (например Outlook).
Фотокопиране и отпечатване на различни документи

• Изисквания
Опит като помощник в офис или в друга подходяща административна роля
Отлично Познаване и работа на компютърнa системa Microsoft Excel
Работно познаване на офис оборудване и клавиатура с латински букви.

Телефон за връзка : 02 444 41 12
Лице за контакт : г-н Сордие
Адрес за кандидатстване на място: ул. Гео Милев 160, кв. Слатина, София

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1415 София ул.Асен Джаков № 1

Дата:

06.04.2019

Организация:

Нютън Денюб ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Нютън Денюб ЕООД може да получите ТУК