МЕХАНИЗАТОР И ТРАКТОРИСТ

Фирма развиваща в областта на селското стопанство търси да назначи:
Механизатор и тракторист на селскостопанска техника

Основни отговорности:
- Извършва подготовка, обработка на почвата и прибиране на земеделските култури
- Извършва техническо обслужване (подръжка и ремонт) на земеделска техника;
- Следи за правилната експлоатация на техниката;
- Изготвя списък с необходимите резервни части и планира тяхната доставка;

Изисквания за позицията

- Образование технически профил (средно или висше)
- Валидно свидетелство за управление на селскостопански машини
- Опит на позиция, свързана с ремонт или управление на техника и машини
- С предимство биха били кандидати с опит със земеделска техника
- Инициативност и отговорно отношение към работата;
- Шофьорска книжка,
За позицията механизатор се приемат кандидати с опит, които желаят да работят само за кампанията. Възнаграждението с тях се договаря индивидуално.
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Данните Ви ще бъдат използвани единствено за целите на подбора и ще бъдат защитени съгласно ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство
Машиностроене
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

23.04.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК