ОПЕРАТОР ОПАКОВАНЕ (М/Ж - МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ)- Перник

Търсите ли възможност за удовлетворяваща работа с атрактивни придобивки? Ние от Менпауър като световен лидер в управлението на Човешките ресурси, създаваме и предоставяме услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на наш партньор, компания с повече от 50 години опит в бизнеса и водещ производител в Европа, на позицията:

ОПЕРАТОР ОПАКОВАНЕ (М/Ж - МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ)

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение;
Бонуси за производителност и нощен труд;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Работно време на 3 смени/ по график;
Осигурен транспорт от Перник;
Въвеждащо обучение;

Отговорности:
Извършване на пълен цикъл в процеса на опаковане - от сваляне от производствената линия до транспортиране на опакованата продукция;
Проследяване наличноста на консумативи и работни инструменти, свързани с работния процес;
Обслужване на машинните съоръжения и проследяване за неизправности;
Осъществяване на краен качествен контрол;
Спазване на инструкции и производствена програма;
Транспортиране на продукция посредством мотокар или електрокар.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Предишен опит НЕ Е задължителен;
Наличие на правоспособност за управление на мотокар/ електрокар ще се счита за предимство;
Отговорно отношение към работния процес.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК