РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО - АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори, търсим мотивирани кандидати за позицията:

РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО - АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ

Отговорности и задължения:

- Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствена програма;
- Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
- Настройване на използваните машини в цеха;
- Качествено изпълнение на поставените задачи;
- Почистване на машините и работната площадка и изхвърляне на отпадъците;
- Спазване на задължителните изисквания за безопасност на труда;

Изисквания:

- Завършено средно образование;
- Професионален опит на подобна позиция (е предимство);
- Да познава асортиментът от стоки и услуги, които Дружеството предлага;
- Да познава нормативните и стандартизационни документи, свързани с количествените и качествени характеристики на ползваните стоки и материали;
- Да проявява коректност в работата и в отношенията с другите колеги и служители.

Предлагаме:

- Възможност за професионална реализация в динамична среда с перспективи за развитие;
- Много добро възнаграждение;
- Допълнителни бонуси при постигане на производствените цели;
- Безплатен фирмен транспорт;
- Ваучери за храна.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.04.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК