Ръководител звено Експедиция - гр. Бургас

Описание

Ръководител звено Експедиция

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – производствена компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Отговорности и задължения:
- Организира работата на екипа по изпълнение на заявките за товарене на готова продукция;
- Следи и отговаря за изпълнение на програмата за експедиции по количество и направление;
- Следи и отговаря за правилното разпределение на продукцията в транспортното средство;
- Контролира попълването на документите свързани с дейността;
- Изготвя работни графици;
- Следи за спазване на правилата за безопасност при работа;

Изисквания:
- Образование – средно или средно професионално;
- Ръководен опит на екип до 10 човека;
- Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство;
- Много добра концентрация и внимание към детайлите;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Готовност за работа по график;

Предлагаме:
- Възможност за професионална реализация в динамична среда с перспективи за развитие;
- Много добро възнаграждение;
- Безплатен фирмен транспорт;
- Осигурена храна на място;
- Работно облекло;
- Ваучери за храна.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК