ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА В ПРОИЗВОДСТВО- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент в гр. София - голяма производствена компания, търсим да назначим:

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА В ПРОИЗВОДСТВОТО

Отговорности на позицията:
Ремонтира всички видове машини и оборудване по безопасен и навременен начин.
Подпомага развитието на планирани превантивни планове за сервизно обслужване (PPM).
Изготвя PPM графици, когато е необходимо и планира работни поръчки според съответните изисквания.
При посещения на инженери-специалисти, помага в случай на необходимост.
Изготвя доклади, правейки анализ на първопричините за спиране и повреди в оборудването.
Използва изцяло Компютърна система за управление на поддръжката (CMMS - Computerized Maintenance Management System).
Определя изискванията за необходимите резервни части, контролира тяхното използване и наличността им.
Следва системата за използване на резервни части и работа в SAP.
Участва при преместването, инсталирането, препозиционирането на машини и оборудване.
Планира и предвижда поддръжка и ремонт на машините без престой на производството.
В спешни случаи, извършва поддръжка и ремонт на машините и съоръженията по всяко време.

Изисквания:
Образование – професионално техническо (техникум по електроника, механика или друго подходящо);
Образователна степен –“средно професионално техническо”.
Компютърна грамотност – отлично владеенe на MS Office, други специфични инструменти и програми.
Професионален опит – минимум 2 години трудов стаж на подобна позиция в автомобилната индустрия и най-малко 3 години трудов опит с PLC контролери.
Опит и познания със SAP;
Владеене на Английски език на работно ниво; владеене на немски език (e предимство).
Комуникативност, отговорност, инициативност, умение за работа в екип;
Възможност за работа на смени - 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00ч.

Компанията предлага:
Добро възнаграждение и ваучери за храна;
Трудов договор и осигуровки на реална заплата;
Осигурен транспорт от метростанция;
Встъпително и регулярно обучение;
Възможност за реализация и развитие;
Допълнителна здравна застраховка;
Подаръчни ваучери в края на годината;
Коректност и лоялност.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК