Работник за пълнене на хладилни газове

Фирма „НОРДТЕХНИК” ООД, намираща се в гр. София, квартал Захарна фабрика, ул.Кукуш № 1, с основна дейност търговия с резервни части и консумативи за хладилна техника, търси да назначи човек за пълнене на хладилни газове и съдове под налягане. Работата е подходяща и за кандидати с малък или без опит.

Фирмата предлага:

- Дългосрочна работа в утвърдена компания;
- Редовно изплащане на месечните възнаграждения;
- Трудов договор на пълно работно време;
- Въвеждащо обучение на работното място;
- Нормиран работен ден от 8.30 до 17.00 от Понеделник до Петък
- Коректност;
- Работно облекло;

Отговорности:

- Пълнене на съдове под налягане;
- Извършва товаро-разтоварни дейности;
- Спазване на фирмените стандарти;

Изисквания:

- Предимство ще са технически познания и опит в работата с технически газове и съдове под налягане;
- Желание за работа;
- Прецизност;
- Отговорност;
- Умение за работа в екип;
- Спазване на работното време и Правилника за вътрешен ред;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата
автобиография и актуална снимка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която представяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.04.2019

Организация:

НОРДТЕХНИК ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за НОРДТЕХНИК ООД може да получите ТУК