Асемблатори

FoxLaser предлага комплексни решения и качество без компромис, в обработката на листов и профилиран материал от метали и неметали.
Имаме богат опит и експертиза в областта, натрупан благодарение на разнообразните предизвикателства и сложни задачи от страна на клиентите ни, на които сме отговорили през годините.
Вярваме в силата на екипа и инвестираме в неговото обучение.
Разчитаме на най-съвременни машини и технологии, за да гарантираме бързина и високо ниво на свършената работа.
Качеството на нашата продукция, удовлетворението на клиентите и постоянното ни усъвършенстване като специалисти, са нашите основни цели. От декември 2013 г. фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2008 от TUV NORD CERT GmbH. От 2016 г. сме сертифицирани по ISO 9001:2015 и ISO 14001:2015, а от 2018г. притежаваме заваръчен сертификат ISO 3834-2.
Днес FoxLaser е достоен партньор на Европейски компании, търсещи надеждни и коректни партньори в областта на листо обработката на метали, както и фирми от България с постоянен износ на продукция в Европа и по света.

Поради увеличения обем на работа, търсим:

АСЕМБЛАТОРИ НА ИЗДЕЛИЯ ОТ МЕТАЛ

Работата се състои в сглобяване на метални изделия.

Основни задължения на позицията:

Сглобява и асемблира изделия от метал, като следва техническата спецификация и инструкциите за монтаж;
Осигурява коректното събиране на всички компоненти в готов, завършен продукт, като проверява за съответствие с техническите чертежи и документация;
Спазва зададените срокове и гарантира навременна доставка на следващите производствени звена.

Изисквания за позицията:

Завършено средно образование (завършено техническо образование ще се счита за предимство)
Добра техническа грамотност и сръчност;
Опит при работа с ръчни електрически инструменти;
Умения за разчитане на технически задания и чертежи;
Готовност за обучение и желание за сътрудничество;
Позитивно и отговорно отношение към работата;
Възможност за сменен режим на работа;

При нас можете да получите:

Коректни трудови отношения;
Конкурентно възнаграждение и утвърдена бонусна система;
Ваучери за храна.

Очакваме Автобиографии на български език. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД и GDPR.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. София

гр. София, бул. Шипченски проход, 8, Бизнес център "Галакси", оф. 501

Дата:

25.04.2019

Организация:

Фокс Лазер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фокс Лазер ЕООД може да получите ТУК