ШЛОСЕРИ

Описание

ШЛОСЕРИ
FoxLaser предлага комплексни решения и качество без компромис, в обработката на листов и профилиран материал от метали и неметали.
Имаме богат опит и експертиза в областта, натрупан благодарение на разнообразните предизвикателства и сложни задачи от страна на клиентите ни, на които сме отговорили през годините.
Вярваме в силата на екипа и инвестираме в неговото обучение.
Разчитаме на най-съвременни машини и технологии, за да гарантираме бързина и високо ниво на свършената работа.
Качеството на нашата продукция, удовлетворението на клиентите и постоянното ни усъвършенстване като специалисти, са нашите основни цели. От декември 2013 г. фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2008 от TUV NORD CERT GmbH. От 2016 г. сме сертифицирани по ISO 9001:2015 и ISO 14001:2015, а от 2018г. притежаваме заваръчен сертификат ISO 3834-2.
Днес FoxLaser е достоен партньор на Европейски компании, търсещи надеждни и коректни партньори в областта на листо обработката на метали, както и фирми от България с постоянен износ на продукция в Европа и по света.

Във връзка с непрекъснато увеличаване на обема на работа, търсим:

ШЛОСЕРИ

Работата се състои в извършване на механична обработка на детайли и подготовката им за последващите производствени операции

Основни задължения на позицията:
Извършва самостоятелно основните шлосерски операции, свързани с механична обработка на детайли, възли и крайни изделия - обработва ръчно или машинно прътов, листов, лентов, тръбен материал, включително изделия, получени чрез щанцоване и други начини на получаване на заготовките. Изправя, реже, изсича, огъва, изпилява, притрива, нитова, пробива, фрезенкова отвори, нарязва резби, полира равнинни и др.;
Разчита техническа документация и извършва основни пресмятания по допуски и сглобки;
Изпълнява точно и прецизно възложените производствени задания;
Работи с основните измервателни уреди, калибри, шаблони, инструменти и металорежещи машини;
Контролира качеството и сигнализира при грешки и отклонения;

Изисквания за позицията:
Завършено средно образование;
Опит в металообработващо предприятие – ще се счита за предимство;
Техническа компетентност за работа с чертежи и стандарти за допуски, сглобки, резби, материали и машинни елементи;
Опит за извършване на основни операции, като очертаване, оразмеряване, центроване, нарязване, изпилване, шмиргеловане и др.;
Познаване на основните инструменти и машини, използвани за механична обработка на детайлите;
Умения за работа в екип и желание за сътрудничество;
Мотивация и ангажираност към работата и компанията.

При нас можете да получите:
Работа с модерно оборудване и въведена 5 S система в производството;
Развитие на професионалния капацитет с интересни и динамични задания, както за масови и регулярни поръчки, така и за нестандартни и единични изделия;
Обучение и кариерно развитие;
Коректни трудови отношения;
Конкурентно възнаграждение и утвърдена бонусна система;
Ваучери за храна.

Очакваме Автобиографии на български език. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД и GDPR.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. София

гр. София, бул. Шипченски проход, 8, Бизнес център "Галакси", оф. 501

Дата:

25.04.2019

Организация:

Фокс Лазер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фокс Лазер ЕООД може да получите ТУК