Дюшекчия / Пълнене на вълнени дюшеци

Ние сме фирма за производство и онлайн продажби на екологични изделия за дома.
Поради разрастване на дейността търсим да попълним екипа с дюшекчия на пълен работен ден.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

- Пълни и набива вълната в матраци, възглавници и други домашни продукти.
- Разчита и работи по описано задание;
- Прави изчисления за позиционирането на копчетата на база на зададен дизайн;
- Прави отбелязвания с шивашка креда върху калъфите за прошиване на копчета (бутони);
- Прошива копчета през матраци и възглавници.

ОЧАКВАНИЯТА НИ КЪМ УСПЕШНИЯ КАНДИДАТ

- Физическа сила за работа/прошиване на изделия до 30 кг.
- Опит и познания в тапицирането на мека мебел са голямо предимство;
- Внимание към детайла и стремеж към отлично качество на работа;
- Силно мотивирана и отговорна личност;
- Способност за работа в екип и за свободно общуване;

ПРЕДЛАГАМЕ

- Възможност за обучение и въвеждане в целия процес на тапициране;
- Фиксирано работно време от понеделник до петък - 08:30ч. до 17:00ч. с обедна почивка;
- Сплотен екип от професионалисти и добро отношение;
- Отлично заплащане и различни видове бонуси според постигнатите резултати;
- Много добри условия на труд в централната част на София, до метростанция Джеймс Баучер
- Сигурни и коректни трудови отношения

Очакваме Вашата кандидатура – актуално CV и телефон за контакт.
Ще се свържем с одобрените кандидати за лична среща.
За допълнителна информация може да ни се обадите на телефон 0896 870 651.

Гарантираме стриктно спазване на конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД на изпратените ни кандидатури, които ще се използват единствено за целите на настоящия подбор

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство
Текстилна индустрия
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Майор Томпсън 57В

Дата:

09.05.2019

Организация:

ХОУМ ОФ УУЛ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ХОУМ ОФ УУЛ ООД може да получите ТУК