Помощен персонал в леярна

Silverhand е международна агенция за набиране на персонал, специализирана в предоставянето на човешки ресурси и услуги за професионално консултиране с най-високо качество.

Нашите услуги са 100 % безплатни - без такси и комисионни за превод и обработка на всички документи!

Благодарение на натрупания опит, постоянното обучение на служителите и иновативните методи за подбор и набиране на персонал, хиляди хора са намерили нова работа в чужбина. Ние предлагаме сигурни и стабилни работни места при проверени работодатели.

Нашето предложение:

атрактивно възнаграждение: 10 EUR бруто / час
настаняването е организирано и се заплаща от работодателя – БЕЗПЛАТНО за служителя
работа на смени: ранна смяна – 06:00-14:00 ч., късна смяна – 14:00-22:00 ч.
немски трудов договор директно с немския работодател
удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
възможност за седмични аванси (в брой или по банков път)
възможност за извънреден труд
възможност за дългосрочна заетост и професионално развитие
право на отпуска
много добра подкрепа от нашия екип

Вашите отговорности:

отцеждане, заглаждане на метални материали
приготовка на сърцева смес по зададени критерии и други

Вашият профил:

владеене на немски език на добро комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
предишен професионален опит
готовност за работа на смени
шофьорска книжка
личен автомобил се счита за предимство, но не е задължителен
комуникативност, ангажираност и работа в екип

Имате интерес към нашето предложение?

Изпратете ни актуална автобиография и снимка на имейл: rabota@silverhand.eu

Свържете се с нас на: +359 877 600 657 или +359876543150

Можете да следите и актуалните ни предложения за работа във Facebook: https://www.facebook.com/silverhand.bulgaria/

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК