Техник-технолог в хранително-вкусовата промишленост

Астреа Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Към момента един наш клиент – известна компания, производител на безалкохолни напитки – търси професионалисти в сферата на хранително-вкусовата технология. Това е изключително важна роля, която изисква от вас да отговаряте за производството на сиропи и напитки по зададена рецепта и съгласно технологическите изисквания на компанията. Тя ще развие вашите аналитични умения и личната и професионална отговорност.

Задачи и отговорности:
- Приготвяне на сиропи и съставки по технологически определени рецепти;
- Носене на отговорност за хигиената и инсталациите в сиропното отделение;
- Следене на технически протоколи;
- Скоростна технологическа обработка;
- Работа в екип, когато е наложително;
- Ежедневно вземане на решения в стандартни и извънредни ситуации.

Вашият профил:
- Средно, средно-специално или висше образование;
- Образование в сферата на хранителната промишленост или професионален опит в същата ще се счита за предимство;
- Компютърна грамотност – предимство;
- Организираност, лидерски качества;
- Аналитични умения;
- Готовност за работа на смени от по 8 часа.

Офертата на нашия клиент:
- Атрактивно възнаграждение и допълнителни придобивки;
- Динамична работа в разрастваща се компания;
- Личностно и кариерно развитие в динамичен екип.

Ако припознавате себе си в тази позиция и желаете да развивате комуникативните си умения, не се колебайте да ни изпратите актуална Автобиография (CV); (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_THFI).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

10.05.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК