Барман в ShowHow

Предлагаме Ви следното предизвикателство - да се присъедините като БАРМАН към екипа на нашия клиент - фирма „ТОМЕКО” ООД. Динамично развиваща се българска компания, лидер на българския пазар в предлагането на професионално кухненско и барово оборудване.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

• Отговаряте за първоначалната комуникация и контакт с клиенти в ShowHow /Презентационен център на компанията/.
• Предлагате цялостни индивидуални обучения на клиенти относно баровите уреди.
• Организирате и провеждате демонстрационни срещи и презентации относно продуктовата гама.
• Изготвяте рецептите за меню на бара на ShowHow и определяте разходни норми на рецептите.
• Изготвяте търговски оферти към клиенти за барово оборудване.
• Отговаряте за намиране на нови клиенти.
• Обслужвате вътрешните и външни клиенти на ShowHow, като приготвяте поръчаните напитки и коктейли.
• Поддържате чистота на уредите и посудата използвана на бара, спазвайки санитарно-хигиенните норми.
• Поддържате добър търговски вид и хигиена на ShowHow.
• Комуникация с доставчици.
• Организирате подготовката и участие на изложения.
• Отговаряте за оформяне на търговска документация.
• Представяте Организацията по начин, съответстващ на всички правни и етични стандарти.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

• Завършено висше или средно образование
• Организираност, аналитичност, последователност, стремеж към резултати
• Отлични комуникационни умения, инициативност и лоялност
• Умения за работа в екип и вземане на правилни решения
• Силна мотивация за работа, способност за бързо усвояване на нови знания
• Компютърна грамотност - MS Office
• Владеене на английски език е предимство.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Трудов договор и въвеждащо обучение
• Твърдо месечно възнаграждение
• Допълнителни социални придобивки
• Работа на пълен работен ден, пет дневна работна седмица
• Отлични условия на труд, модерен офис и комфортна работна среда

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е регистрирано при Министерство на труда и социалната политика под № 2025 от 08.04.2016 г. да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация, и има договор с ТОМЕКО ООД от 29.06.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Латинка 9Б

Дата:

17.05.2019

Организация:

АЙ ВИ БИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АЙ ВИ БИ ЕООД може да получите ТУК