ЛЕКАР - СПЕЦИАЛИСТ ПО ФИЗИКАЛНА И РЕХАБИЛИТАЦИОННА МЕДИЦИНА- Варна

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е международна компания, лидер в медикъл СПА туризма, управлението и предоставянето на уникални здравни концепции, съчетаващи природни ресурси и експертни медицински познания.

Във връзка с разрастването и развитието на бизнеса на компанията, търсим динамична, отдадена и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

ЛЕКАР - СПЕЦИАЛИСТ ПО ФИЗИКАЛНА И РЕХАБИЛИТАЦИОННА МЕДИЦИНА

Успешният кандидат трябва да бъде с фокус върху подобряване на общото здравословно състояние на гостите, превенция и усъвършенстване на здравни програми.

Очаква Ви кариера във водещата марка за СПА в Европа, управляваща към момента 27 хотела, всички известни със своята иновативна, интегрираща здравна концепция; естествени лечебни ресурси, комбинирани с актуална медицинска експертиза и съвременни диагностични методи, за да помогнат на гостите да постигнат личните си здравни цели.

Отговорности:
Осъществяване на цялостна консултантска, диагностична и лечебна дейност;
Предоставяне на ясна и достоверна информация, съобразна със състоянието на пациента и назначаване на подходящи процедури с негово съгласие;
Съставяне на коректна и пълна информация във връзка с извършената дейност, отразена в съответната медицинска документация;
Стриктно следене за спазване на санитарно-хигиенните изисквания;
Осъществяване на контрол върху работата на рехабилитатори и масажисти;
Проследяване за нередности и технически неизправности на техниката и апаратурата в центъра и своевременно докладване, с цел бързо отстраняване;
Участие в подбор на служители и специалисти, отговорност за тяхното обучение.
Изисквания:
Висше медицинско образование;
Опит на сходна позиция минимум 5 години;
Добро владеене на английски език;
Много добра компютърна грамотност;
Готовност за поемане на отговорност и инициативност;
Отлични умения за работа в екип и с клиенти;
Способност за планиране на времето, следене и спазване на срокове.
Компанията предлага:
Предизвикателна позиция в стабилна, международна компания с установени
стандарти на работа и екип от професионалисти;
Атрактивна и комфортна работна атмосфера, съчетана с модерна и здравословна работна среда.
Обучения и обмяна на опит в останалите хотели на групата в чужбина;
Възможност за дългосрочно професионално развитие;
Мотивиращо възнаграждение и социален пакет.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

17.04.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК