Търговски представител- Стара Загора

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, лидер в производството и търговията с лични предпазни средства и работно облекло, търсим мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Търговски представител

Изисквания:
Висше/средно образование;
Професионален опит в сферата на продажбите;
Много добра компютърна грамотност – MS Office;
Стремеж за постигане на високи резултати;
Отлични комуникативни и презентационни умения;
Отлични умения за продажби и високо ниво на самостоятелност;
Проактивeн, с умения за планиране и много добри организационни способности;
Свидетелство за управление на МПС.

Отговорности:
Извършва продажби в поверения регион чрез изграждане на дългосрочни партньорски взаимоотношения;
Поддържа и разширява търговските взаимоотношения със съществуващи партньори на компанията;
Намиране на нови потенциални клиенти и създаване на стратегия за тяхното развитие;
Активно предлага и презентира продуктите и търговските условия с оглед изпълнение на поставените от компанията цели;
Определя потенциала на пазара и идентифицира възможностите за подобряване на взаимоотношенията с клиентите, с цел повишаване на продажбите и удовлетвореността им;
Изготвя справки и анализи за нуждите на мениджмънта.

Компанията предлага:
Стимулираща и подкрепяща работна среда;
Възможност за дългосрочно професионално развитие в стабилна компания;
Служебен автомобил и мобилен телефон;
Мотивиращо възнаграждение.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, издаден от 18.09.2017 г., безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

05.07.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК