Оператор на машина, прав нож

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България. Инвестициите в съвременни технологии и машини ни позволяват да предлагаме висококачествени полиграфически изделия и затворен цикъл на производство, от печат до различни довършителни операции.

Във връзка с преструктуриране и разрастване на работата в производствена дирекция търсим Оператор на машина, прав нож

Основни задължения и отговорности:
- Форматиране на хартията;
- Рязане и обрязване на хартията за печат и на отпечатаната хартия;
- Настройва и регулира машината, подменя ножовете;
- Контролира и следи за безпроблемния процес на работа и спазване на качеството съгласно зададената технология;
- Поддържане и профилактика на машината.

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование - с предимство са специалности в областта на полиграфията;
- Опит на подобна или същата длъжност – минимум една година;
- Техническо мислене и технически познания. Желание за обучение;
- Съобразителност и сръчност. Внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Специфично обучение за работа със съвременна полиграфическа машина;
- Възможност за развитие;
- Работа на смени;
- Безсрочен трудов договор съгласно Кодекса на труда.

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, имате желание за работа и сериозни дългосрочни отношения, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR).

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.05.2019

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК