ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО- Варна

"Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента, за наш доверен клиент - утвърдена, новостартираща в България производствена компания, търсим мотивирани кандидати за позицията

"Оператор Производство"

Основни отговорности:
Сглобяване на различни компоненти;
Работа на машина за производство на различни детайли/продукти;
Качествен визуален контрол на готовата продукция;
Работа с документация съгласно утвърдените действащи процедури.

Изисквания за длъжността:
Средно образование;
Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
Комуникативност, работа в екип и в динамично променяща се среда;
Внимание към детайла и отговорност;
Английски език - предимство.

Компанията предлага:
Въвеждащо обучение;
Множество обучения, свързани с производствения процес и възможности за професионално развитие;
Отличен социален пакет.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК