Служител за ръчна работа в печатно производство

Ние „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, лидер в отпечатването на книги, търсим теб!

Във връзка с преструктуриране и разрастване на работата в производството, търсим СЛУЖИТЕЛ ЗА РЪЧНА РАБОТА

Основни задължения и отговорности:
- Подрежда хартиените изделия;
- Контролира и следи за безпроблемното зареждане на хартиените изделия;
- Подпомага работата на оператора на машина за довършителни процеси

От Вас очакваме:
- Основно образование;
- Желание за обучение;
- Съобразителност и сръчност;
- Внимание към детайлите;
- Професионален опит в печатница ще се счита за предимство

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за развитие;
- Много добро възнаграждение - от 950 до 1200 нето;
- Безсрочен трудов договор;
- Работа на смени - вкл. нощна смяна

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, имате желание да се обучавате и развивате, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ ЗА ИНТЕРВЮ!

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.01.2020

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК