Търговски асистент в Дирекция "Търговия и маркетинг"

Ние сме Алианс Принт, една от най-големите и динамично развиващи се печатници в България. Компанията е лидер на българския пазар в печата на книги, а част от портфолиото ни са още луксозни каталози, списания, календари, проспекти, брошури, опаковки, листовки и всякакви други рекламни материали.
Голяма част от нашите служители са млади и динамични личности, специалисти в различни области – те са нашето основно предимство!

Ти имаш шанс да бъдеш част от отбора на Алианс Принт като приемеш предизвикателството на нашата стажантска позиция за Търговски асистент в Дирекция „Търговия и Маркетинг”

Отговорности и предизвикателства:
- Административно подпомагане работата на отдела в рутинни и в ад-хок задачи;
- Проактивно събиране и анализиране на данни;
- Извършване на търговски справки и анализ на реализираните месечни обороти;
- Изготвяне на тръжна документация;
- Работа с ERP система;
- Подготовка на рекламни събития;
- Съдействие при реализиране на рекламната стратегия на компанията;
- Други разнообразни, интересни и предизвикателни задачи, които да те развият като професионалист.

От Теб очакваме:
- Интерес към търговията и маркетинга;
- Желание за работа и обучение;
- Ориентираност към постигането на реални резултати;
- Добри организационни и комуникативни умения;
- Владеене на английски, немски или френски език на много добро ниво е предимство;
- Добри компютърни умения – MS Office, и задължително Excel, PowerPoint

Ние ти предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и добри позиции в своя бранш;
- Работа в млад екип от професионалисти с търговски и технически познания;
- Възможност за запознаване с основните бизнес процеси в сферата на търговията и маркетинга;
- Възможност за обучение и развитие;
- Работа на 8 или на 4 часов работен ден;
- Възможност за работа на постоянен трудов договор.

В случай че имаш интерес към нашето предложение ще се радваме да се запознаем с Теб.
За да кандидатстваш изпрати ни своето CV и Мотивационно писмо.

Документите ти ще бъдат разглеждани строго конфиденциално съгласно ЗЗЛД и Общия регламент за защита на данни (GDPR).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Специални умения:
Желание за обучение и работа. Интереси в областта на търговията, маркетинга и рекламата.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.05.2019

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК