НАЧАЛНИК ПРОИЗВОДСТВО- София

Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

НАЧАЛНИК ПРОИЗВОДСТВО

Основни задължения:

- Планира, организира, координира и контролира цялостната дейност на производствения процес;
- Осигурява изпълнението на производствения план в искуемото количество, качество и срокове;
- Анализира производствените процеси, дава предложения за тяхната оптимизация и организира на дейността по подобряване им. Разрешава възникнали проблемни ситуации.
- Анализира несъответстващата продукция и взема адекватни решения за елиминирането й;
- Участва при одобряване параметрите за контрол, в сътрудничество със специалистите на предприятието;
- Участва при приемането и внедряването на нови продукти, при подобряване качеството на продуктите в производството, усъвършенстване на съществуващото производство и подобряване качеството на работа.
- Следи изпълнението на исканията за промяна и своевременно ги актуализира в документите, като осигурява достигането й до всички заинтересовани страни;
- Разпределя задачите, осъществява ежедневен оперативен контрол върху работата на поверените му работници и служители и следи изпълнението им;
- Оптимизира натоварването в процеса на производство;
- Ръководи и мотивира производствения екип;
- Следи изправността и работата на производственото оборудване;
- Изготвя графици за работа.

Изисквания:

- Висше техническо образование – машинен инженер; Машиностроителна техника и технологии, Индустриално инженерство, Индустриален мениджмънт.
- Опит на подобна позиция в производствена компания;
- Познаване на ISO 9001;
- Добри комуникативни способности.
- Добро владеене на MS Office – Word, Excel, Outlook.
Предимство:
- Английски език на високо ниво.

КОМПАНИЯТА ВИ ПРЕДЛАГА

- Да имате водеща роля в изграждането на екипа, процесите и организацията на работа;
- Дългосрочна перспектива и възможност за лична изява в развитието на важен за стратегията на компанията процес ;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Да работите със съвременни методи;
- Съвременен подход и отношение към колегите в различните отдели;
- Модерна материално-техниеска база;
-Ваучери за храна 60 лева;
-Много добро заплащане (на база вашят опит и квалификация) + допълнителни бонуси;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК