Оператор в производство на пластмасови изделия - гара Искър

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент, международна компания, специализирана в производство и продажба на еднократни пластмасови опаковки, търсим да назначим:

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Много добри условия на труд;
• Възможност за обучение и развитие;
• Работа на 12 - часови смени (2 дни се работи, 2 дни се почива) от 7.00 до 19.00 и от 19.00 до 07.00 ч.
• Ежемесечно заплащане на бонуси - до 170 лв. /бруто/
• Ваучери за храна - 200 лв. на месец;
• Удобни транспортни връзки: автобуси 14, 88, 604 и метростанция "Искърско шосе".

РАБОТНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ ВКЛЮЧВАТ:

• Участие в процес по производство на пластмасови каси за бира;
• Визуален контрол на готова готова продукция и проверка на качеството.

ОТ ВАС СЕ ИЗИСКВА:

• Средно образование;
• Отговорно отношение към работния процес;
• Позицията е подходяща за мъже и жени, без задължителен опит и не е тежка физически.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1900 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.04.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК