ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО ЗА ДОГРАМА- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой лоялен клиент в гр. София – отговорен и мотивиран човек на позицията:

ОПЕРАТОР В ПРОИЗВОДСТВО ЗА АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ И ДОГРАМА

Основни задължения на позицията:
Изпълнява производствените задачи според съответното работно място и програма;
Спазва стандартите на производството за изработка и сглобяване на алуминиеви профили и дограма;
Отговаря за поверените машини и инструменти;
Отговаря за спазването на правилата за безопасност на труда и пожарната безопасност при работа с поверените машини.

Основни изисквания спрямо подходящия кандидат:
Завършено средно образование;
Умение за работа в екип;
Предишен опит в производство (е предимство);
Способност за работа в динамична среда;
Да познава асортимента от стоки и услуги;
Да познава видовете материали и аксесоари, използвани в производството на изделията.

Компанията предлага:
Постоянен трудов договор;
Добро възнаграждение и осигуровки на реалното заплащане;
Работа в отлично организиран и приятелски екип;
Добри условия на труд и коректност;
Стандартно работно време: 09:00-18:00ч. /Понеделник-Петък/;
Възможности за кариерно развитие.
Работно облекло;

Моля, кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли. Благодарим ви.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК