Сътрудник Продажби Козметика- Бургас

ЕС БИ ЕМПАЙЪР ЕООД е компания с утвърдени позиции в козметичния бранш. Ние предлагаме първата луксозна грижа за лице AGE CODE, създадена в Южна Корея. AGE CODE е революция в козметичната индустрия, вдъхновена от корейската култура за идеална кожа. Във връзка с разширяването на екипа си, търсим да назначим специалист на позиция: Консултант Продажби

Основни отговорности:

Продажба на козметични продукти на клиенти;
Презентиране на различни видове козметични продукти;
Консултиране на клиенти относно подходящия продукт за техните нужди;
Поддържане на чистотата и подредбата на магазина.

Изисквания:

Амбициозна и мотивирана към постигане на високи резултати личност;
Умение и подход към клиенти;
Презентационни умения;
Опит в козметичния бранш ( ще се счита за предимство);
Диплома / Удостоверение с насоченост към козметика ( ще се счита за предимство).

Компанията предлага:

Атрактивно заплащане;
Бонуси;
Фирмено обучение по водещи стандарти, за придобиване на специфични знания и умения в областта на продажбите;
Дългосрочна заетост;
Възможност за професионално развитие;
Приятна работна атмосфера;
Гъвкаво работно време с ангажираност до 5 часа.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

29.05.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК