Оператор на плаващи добивни средства / миялно-сортировъчна инсталация

Описание

Основни отговорности:
• Управление и обслужване на оборудване за добив и преработка на инертни материали;
• Извършване на профилактични и ремонтни дейности на техническото оборудване;
• Спазване на изискванията и правилата за експлоатация, качество на продукцията и безопасност.

Изисквания към кандидата:
• Средно-техническо или средно образование;
• Професионален опит при работа с техническо оборудване;
• Правоспособност за управление на добивни плаващи средства и други технически квалификации са предимство, но не са задължителни.

Фирмата предлага:
• Стабилна дългосрочна работа на трудов договор;
• Възможност за професионално развитие;
• Конкурентно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки - ваучери храна, карта за транспорт, телефон и др.

Ако проявявате интерес към предложението, моля изпратете CV (автобиография).
Предоставените данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.05.2019

Организация:

Камъни и пясък ЕООД

Повече информация за Камъни и пясък ЕООД може да получите ТУК