МАШИНЕН ОПЕРАТОР - ОПАКОВАНЕ- Мездра

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, производител на детайли използвани в авиацията и машиностроенето, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

МАШИНЕН ОПЕРАТОР - ОПАКОВАНЕ

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
Способността да вижда детайли ясно.

Задълженията Ви ще включват:
Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
Подготвяне на изделието за опаковане;
Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Компанията предлага:
Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
Чисто, подрередно и спретнато работно място;
Усмихнат, любезен и услужлив колектив с обща корпоративна култура;
Добро възнаграждение, което се актуализира всяка година;
Социален пакет;
Подсигуряван транспорт;
Възможност за кариерно израстване.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Мездра

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК