Химик-аналитик в R&D отдел- Дупница

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещ производител в България, с дългогодишен опит в производството на хуманни и ветеринарни медикаменти – търсим кандидат за позицията:

Химик-аналитик в R&D отдел

Основни отговорности:
Разработване, валидиране и трансфер на физикохимични методи за контрол на качеството на суровини, опаковъчни материали и готови лекарствени продукти
Провеждане на стрес изпитвания и такива за стабилност и съвместимост на суровини и готови лекарствени продукти
Участие в аналитични дейности, свързани с валидиране и трансфер на производствени технологии
Изготвяне на техническа документация (протоколи, доклади, спецификации за контрол на качеството, досиета за регистрация на лекарствени продукти и др.)
Създаване и следване на процедури за работа с лабораторно оборудване
Необходими компетенции:
Образование: „Бакалавър” в областите химия, биотехнология, или фармация
Минимум 2 години опит във физикохимична лаборатория на фармацевтично предприятие или в друга лаборатория със сходна дейност
Работа с хроматографска и спектрална техника (HPLC, GC, UV/Vis, FTIR)
Познания в областта на инструменталния анализ, в частност хроматографски и спектрални техники
Познаването на добрите производствени и лабораторни практики (GMP/GLP) е предимство
Опит с разработването и валидирането на аналитични методи е предимство
Английски език на много добро техническо ниво
Отлично владеене на Word и Excel

Компанията предлага:
Динамична работа в новоизграждаща се Лаборатория за изследване и развитие, оборудвана с високотехнологична апаратура
Възможности за професионално развитие
Стимулиращо възнаграждение и социален пакет
Готовност за пътуване с организиран транспорт

Ако Вие сте човек на науката, притежавате аналитично мислене и позицията представлява интерес, изпратете ни Вашата автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Дупница

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК