Монтажници в производство (може и без опит)- Кричим

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти – производствена компания, търсим кандидати за позицията:

Mонтажници в производство

Отговорности и задължения:
- Изпълнение на производствени задачи, според съответното работно място и производствената програма;
- Спазване на работните изисквания и качеството на продукцията;
- Готовност за работа на смени.

Изисквания:
- Средно образование;
- Работа в екип;
- Предишен опит в производство ще се счита за предимство.

Предлагаме:
- Сигурност, коректност, професионална реализация;
- Много добро възнаграждение;
- Допълнителни бонуси при постигане на производствените цели.;
- Осигурен фирмен транспорт;
- Ваучери за храна;

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кричим

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК