Електротехник в производство - гр Бургас

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
За един от нашите партньори – компания от сектор производство, търсим специалист за позиция:

Електротехник в производство

Получавате възможност за:

Професионална реализация в компания с утвърдени стандарти за работа;
Повишаване на квалификацията с периодични обучения;
Поддръжка и ремонт на модерни производствени съоръжения;
Работа със съвременна лабораторна апаратура и качествени инструменти;
Отлично възнаграждение по Трудов договор;
Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма;

Изисквания:

Средно специално техническо образование или по-висока образователна степен;
3 година опит на подобна позиция, като предимство е от производствена среда;
Мин. IV квалификационна група по електробезопасност до и над 1000V.;
Възможност за работа и на смени.

Отговорности на позицията:

Ежедневна и периодична профилактика на електрическата уредба и ел. съоръжения;
Планирани ремонти по утвърден график, като и аварийни;
Спазване на установените фирмени стандарти за работа и ремонт;
Спазване на изискванията по ЗБУТ.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК