ОПЕРАТОР НА CNC МАШИНИ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

ОПЕРАТОР НА CNC МАШИНИ

Изисквания към кандидатите:
- Средно или висше техническо образование;
- Отлични компютърни умения;
- Комуникативност, умения за работа в екип;
- Желание за работа в динамична работна среда;
- Основни познания по Autocad и CAM (Computer Aided Machining) са предимство.

Задълженията Ви ще включват:
- Проследяване на производствения процес на машините;
- Въвеждане на данни в софтуерната програма на машината;
- Окачествяване произведените детайли;
- Познаване и използване на прецизна измервателна техника;
- Отговорност и прецизност при изпълнение на работата;
- Спазване на трудовата дисциплина и правилата за безопасна работа.

Компанията предлага:
- Реализация в бързо развиваща се компания с високи стандарти;
- Обучение в чужбина изцяло за сметка на компанията;
- Дългосрочна ангажираност;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля
изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК