ОПЕРАТОР НА СТРУГ/ФРЕЗА С ЦПУ - София

Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Вие сте мотивиран и сериозен човек, специалист в сферата на производството и търсите работа в утвърдена компания, значи сте на правилната обява за работа.

ОПЕРАТОР НА СТРУГ/ФРЕЗА С ЦПУ

Основни отговорности:

• Познава особеностите и спецификите на всички измервателни инструменти в производствения участък;
• Работа с чертежи;
• Измерване и контрол на текущата продукция;
• Работа с документация съгласно утвърдените действащи процедури.

Изисквания за длъжността:

• Средно или висше техническо образование;
• Опит и работа на машини с CNC управление;
• Внимание към детайла;
• Умение за работа в екип.

Компанията предлага:

• Пет-дневна работна седмица - понеделник - петък, работа на смени;
• Отличен социален пакет;
• Ваучери за храна 80 лв.;
• Осигурен транспорт;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Безплатен фитнес;
• Перспективна и сигурна работа в утвърдена немска компания;
• Реална възможност за кариерно развитие;
• Отлично възнаграждение, което се актуализира всяка година;
• Осигуровки върху реалната заплата;
• Работно облекло с осигурено чистене.

Имате нужда от по – добри условия на труд в модернизирана среда, където да усвоите нови компетенции и да бъдете един от първите заели място в новоизградено производство, то очакваме Вашите кандидатури.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля обадете се на тел: 0878573248 или 0879958620 или изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2100 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК