Оператор в шевно производство - текстил/вата/шиене- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, лидер в шивашката индустрия, търсим да назначим:

Оператор в шевно производство - текстил/вата/шиене

Основни задължения:
Спазване последователността на технологичния процес;
Спазване на технологичните и качествените изисквания;
Преглеждане на изработените детайли и отстраняване на дефекти;
Смяна на игли, конци, почистване и следене на машината;
Извършване и на други дейности, свързани с длъжността.

Компанията предлага:
Трудов договор с пълни осигуровки;
Атрактивно заплащане;
Работа на две смени - първа и втора;
Ваучери за храна;
Транспорт за късната смяна;
Отлични условия на труд;
Работа в младежки екип;
Възможност за обучение на модернизирани машини.

Изисквания:
Средно образование;
Организираност, сръчност;
Възможност за работа в динамична среда;
Отговорност, лоялност и изпълнителност;
Умение за работа в екип;
Готовност за работа на смени.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК