Складов Работник

ЗАВОДИ ЗА ГОРЕЩО ПОЦИНКОВАНЕ
За нашия екип търсим да назначим: Складов Работник

Задължения и отговорности :

- Приемане, съхраняване и експедиране на стоки и материали.
- Транспортиране, подреждане и комплектоване на стоки и материали.
- Следи за рационалното използване на складовите площи.
- Експедира стоки и материали срещу оформени по съответния ред складови разписки и документи.
- Следи за състоянието на съхранените стоки и материали и прави предложения при възникнали проблеми.
- Контролира качеството, количеството и комплектността на постъпващите в склада стоки и материали и съответствието им с придружителните документи.
- Участва в товаро-разтоварна дейност при получаване на стоки.
- Участва при извършването на инвентаризации в склада.
- Контролира качеството на предлаганите стоки/услуги.
Изисквания:

- Висше/средно образование, техническа квалификация е предимство.
- Техническа грамотност се считат за предимство.
- Опит с материална отговорност и отчетност се счита за предимство.
- Компютърна грамотност, опит със складови програми и офис пакети се считат за предимство.
- Свидетелство за управление на мотокар се счита за предимство.
- Опит при работа с метали се счита за предимство.

Фирмата предлага:

- Осигурен транспорт
- Работа в утвърдена и динамично развиваща се компания.
- Дългосрочен ангажимент и професионална реализация.
- Възможност за развитие.
- Обучение.

Месторабота -гр.Пловдив

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Околовръстен път

Дата:

09.09.2019

Организация:

ЗГП ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЗГП ООД може да получите ТУК