НАСТРОЙЧИК/ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ- София

Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако Вие сте мотивиран и сериозен човек, специалист в сферата на производството и търсите работа в утвърдена компания, значи сте на правилната обява за работа.

НАСТРОЙЧИК/ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение, което се актуализира всяка година;
Осигуровки върху реалната заплата;
Дългосрочна ангажираност в международна компания;
Гъвкаво работно време на смени;
Престижен социален пакет;
Осигурен транспорт;
Допълнително здравно осигуряване;
Безплатен фитнес;
Тийм билдинги;
Работно облекло с осигурено чистене.

Основни отговорности:
Познава особеностите и спецификите на всички измервателни инструменти в производствения участък;
Задава необходимите параметри за работа на машината в зависимост от поръчки, материали, задания, чертежи и спецификации;
Разчита програмата и въвеждане на корекции при необходимост;
Механична настройка на машината за съответната програма и проверка на всички работни компоненти;
Работа с документация съгласно утвърдените действащи процедури.

Изисквания за длъжността
Средно или висше техническо образование;
Внимание към детайла;
Изпълнителност, дисциплинираност и отговорност;
Умение за работа в екип.
Ако имате нужда от по – добри условия на труд в модернизирана среда, където да усвоите нови компетенции и да бъдете един от първите заели място в новоизградено производство, то очакваме Вашите кандидатури.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля обадете се на тел: 0879958620 или изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1900 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК