Оператор на струг с ЦПУ- София

Менпауър Груп е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Вие сте мотивиран и сериозен човек, специалист в сферата на производството и търсите работа в утвърдена компания, значи сте на правилната обява за работа.

ОПЕРАТОР НА СТРУГ С ЦПУ

Основни отговорности:
Познава особеностите и спецификите на всички измервателни инструменти в производствения участък;
Работа с чертежи;
Измерване и контрол на текущата продукция;
Работа с документация съгласно утвърдените действащи процедури.

Изисквания за длъжността:
Средно или висше техническо образование;
Опит и работа на машини с CNC управление;
Внимание към детайла;
Умение за работа в екип.

Компанията предлага:
Гъвкаво работно време, работа на смени;
Карта за градски транспорт;
Ваучери за храна;
Реална възможност за кариерно развитие;
Отлично възнаграждение, което се актуализира всяка година;
Осигуровки върху реалната заплата;
Работно облекло.

Имате нужда от по – добри условия на труд в модернизирана среда, където да усвоите нови компетенции и да бъдете един от първите заели място в новоизградено производство, то очакваме Вашите кандидатури.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК