ОПЕРАТОРИ НА ШЕВНИ МАШИНИ- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, производител на спортни стоки, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

ОПЕРАТОРИ НА ШЕВНИ МАШИНИ

Компанията предлага:
◙ Добро възнаграждение;
◙ Стандартно работно време;
◙ Осигурен безплатен обяд от работодателя;
◙ Много добри условия на труд;
◙ Заплащане на извънреден труд, по закон;
◙ Осигурено встъпително обучение;
◙ Дългосрочна ангажираност в международна компания;
◙ Осигурен транспорт до работното място.

Изисквания към кандидатите:
◙ Средно образование;
◙ Предишен опит е препоръчителен;
◙ Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
◙ Способност за виждане на детайли ясно, например: букви, цифри, цветове,
◙ маркировка и знаци, за постигане на задачите по ефективен начин и безопасно.

Отговорности на позицията:
◙ Работа на шевна машина;
◙ Подготвяне на изделието за шиене;
◙ Следване на инструкциите за работа;
◙ Поддържане в добър вид и калибриране поверената машина;
◙ Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля обадете се на тел: 0879/958620 или 0877/832104, или изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1400 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.09.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК