Шофьор тежкотоварен автомобил

Във връзка с разширяване на дейността си Полихим – СС ЕООД търси да назначи шофьори базирани в гр.Луковит , за извършване на превози на товари в България и Европа .

Отговорности:

- Управление на камион
- Шофиране до територии в рамките на ЕС
- Познаване на международните пътища ще се счита за голямо предимство
- Превоз на различни товари в границите на ЕС в указаните срокове
- Спазване на фирмените правила

Предлагаме следното:

-Постоянна работа в стабилна компания
-Коректно отношение и навременни, ежемесечни плащания.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Изисквания към кандидата - свидетелство за управление на МПС - кат. С+Е, - опит като шофьор на тежкотоварен автомобил; - удостоверение за психологическа годност; - дигитална карта; - професионална компетентност; - международен паспорт. - ADR за цистерни - препоръки от предишен работодател - владеенето на английски език е предимство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 5000 до 5000 лева на месец

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Ловеч

Дата:

09.10.2019

Организация:

Полиним-СС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Полиним-СС ЕООД може да получите ТУК