Машинен оператор

Описание

Изисквания:

• Завършено средно образование
• Шофьорска книжка, кат.B и възможност за самостоятелно пътуване до работа
• Желание за работа в екип, в производствено предприятие, на смени (включително нощна)
• Лична мотивация, отговорност и дисциплинираност

Задължения:

• Проверка на качеството на готовите изделия
• Проверка на състоянието и техническата изправност на производствените съоръжения и работното оборудване съобразно инструкциите
• Почистване, поддръжка и ремонт на управляваните съоръжения и оборудване,
съобразно инструкциите и компетентността
• Стриктно спазване и изпълнение на нормативната уредба на Република България по ЗЗБУТ

Ние Ви предлагаме:

• Трудов договор и работа в сигурна и стабилна международна компания - лидер на пазара в производството на плочки и павета за външни настилки
• Конкурентно възнаграждение
• Бонуси съгласно вътрешната система за постигнати резултати
• Ваучери за храна
• Подаръчни ваучери за Коледа и Великден
• Допълнително здравно осигуряване с възможност за възстановяване на разходи
• Възможност за професионално развитие и израстване, придобиване на нови знания и умения в кратки срокове

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1150 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.09.2019

Организация:

Semmelrock Stein und Design

Повече информация за Semmelrock Stein und Design може да получите ТУК