Пакетировач

ТАНАКА ООД : Предприятие за производството и пакетаж на богата гама подправки, крем нишестета, сладкарски адитиви, зърнени храни и закуски, мюсли и др.
Във връзка с разширяване на производствената си дейност предприятието търси да назначи служители за пакетажния си цех на следната длъжност: Пакетировач;
Описание: извършва подреждането, опаковката, пакетирането на готова продукция, съобразно ежедневните графици за производство.

Задължения:
1. Подготвя пакетиращите материали за готовата продукция.
2. Подрежда и опакова готовата продукция ( в стекове/ кашони).
3. Отговаря за качеството на готовата продукция чрез визуален контрол на физическите и технологичните качества.
4. Информира машинния оператор за всички забелязани отклонения в работата на машината.
5. Поддържа ред и чистота на машинната площадка и на работното място.

Изисквания:
- средно образование

Ние предлагаме:
- редовно заплащане.
- коректно отношение.
- работно облекло.
- постоянна и сигурна работа.
- постоянен трудов договор .

За кандидатстване:
- Автобиография;
- Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
- Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 4000 до 0 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

01.11.2019

Организация:

ТАНАКА ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТАНАКА ООД може да получите ТУК