Оператор Бутилираща Линия- Костинброд

Имаш опит в производството? Или имаш техническо образование, но нямаш опит и искаш да натрупаш такъв?
Заповядай в семейството на Кока-Кола Хеленик на позицията Оператор Бутилираща Линия, за да надградиш знания и умения за работа с високотехнологични машини, които ще ти помогнат в кариерния ти растеж при нас.

ГОТОВ ЛИ СИ ЗА СТЪПКА НАПРЕД?

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Следене на линия за производство и бутилиране на газирани безалкохолни напитки, сокове и/или други негазирани напитки
Подготовка и контрол на машините на производствената линия, следене качеството на произвеждания продукт и спазване разходните норми за материали
Участие в текущата поддръжка на машините и следене за правилната им експлоатация
Грижа за почистването на машините и сортиране на отпадъците, според наличните процедури

TОВА ТВОИТЕ ТАЙНИ СЪСТАВКИ ЛИ СА?
Средно/ Средно професионално училище, като Висше образование с технически профил ще се счита за предимство
Предишен опит в производствена компания е предимство
Отговорност и внимание към детайла
Умения за работа в екип
Гъвкавост и инициативност
Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни

НАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ:
Трудов договор и осигуровки
Мотивиращо възнаграждение, което ще получаваш два пъти в месеца, с възможност за бонуси
Допълнително здравно осигуряване, включващо здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства
Организиран служебен транспорт
Осигурено работно облекло и въвеждащо обучение
Безплатна консумация на фирмени продукти
Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“
Възможност за издаване на карта за спорт
Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (сключване на брак, юбилей, раждане на дете, пенсиониране)
Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти
Фирмени събития и тиймбилдинги
Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Мислиш, че притежаваш тайната съставка?
Кандидатствай сега!

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

14.03.2024

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК