Ръководител отдел Полиране - Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, уникален производител на медални монетни емисии, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Ръководител отдел Полиране

Основни задачи:

• Ръководи всички процеси в отдела, свързани с организация и оптимизация на работата на служителите;
• Ежедневно разпределя и делигира задачи, като следи за правилното и навременното им изпълнение;
• Ръководи и организира работата на служителите в отдела;
• Прави справки и анализи, които късаят подобряване на работата в отдела;
• Участва в планирането на производството, като се ангажира със спазването на заложените срокове;
• Води оперативки с цел мотивация и подобряване качеството на работа в отдела;
• Изпълнява административни задачи, когато е необходимо.

Изисквания:

• Завършено висше образование (техническо е предимство);
• Опит на релевантна длъжност, за предпочитене в производствена компания;
• Силно изявени лидерски качества и организационни умения;
• Умения да оптимизира процесите и да мотивира екипа си;
• Добри аналитични умения и компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

• Възможност за развитие в стабилна компания, лидер в своя сектор;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Социални придобивки;
• Възможност за обучения и кариерен растеж;
• Отлични условия на труд и приятна атмосфера.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.12.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК