ОПЕРАТОР - ФУНКЦИОНАЛЕН КОНТРОЛ НА ЕЛЕКТРОННИ МОДУЛИ

Сиско Сет Електроникс ООД е водеща немска компания в областта на производството на електронни модули и компоненти.

Задължения:
- Гарантира за функционалната изправност на електронните модули след изпитване на тест-устройства.

Ние предлагаме:
- Едномесечно обучение от сертифициран специалист;
- Практически обучения;
- Мотивиращо заплащане с бонусна система;
- Социален пакет - ваучери за храна, карта за градски транспорт, застраховка живот и др.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
- Подходящо техническо образование; - Добра концентрация; - Основни компютърни познания; - Спазване на трудова дисциплина, технологични и технически правила по време на работа.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 650 до 850 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.01.2020

Организация:

Сиско сет Електроникс ООД

Повече информация за Сиско сет Електроникс ООД може да получите ТУК