Ръководител група инфраструктура

Описание

Търсим Ръководител група инфраструктура.

Основни задължения:
• Да организира, ръководи и контролира работата по използването и поддържането на енергийните, климатични и противопожарни инсталации и съоръжения, ел. захранване, климатизация, спринклер, сгъстен въздух, вакуум, азот, аргон, оборотна вода и др;
• Да планира , организира и ръководи изпълнението на планови и аварийни ремонти на техническата инфраструктура;
• Да организира, ръководи и контролира обучението по безопасност и здраве при работа със силови съоръжения, съдове под налягане и газови съоръжения на служителите, за които е отговорен;
• Да планира и контролира правилното разходване на всички енергоносители;
• Да огранизира и проследява доставката на резервни части и ново оборудване;
• Да организира работата по поддържането и калибрирането на измервателните уреди за консумирана ел. енергия и флуиди;
• Да уведомява Специалиста по опазване на околната среда при използването
на нови суровини и материали, които биха могли да окажат неблагоприятно
влияние върху околната среда;
• Да познава и спазва всички законови разпоредби, свързани с дейността на
екип Инфраструстура.

Изисквания:
• Висше техническо образованиe - в областта на електротехниката,
електроинженерство или климатична и хладилна техника;
• Познания и опит в сферата - поне 3 години;
• Познаване на общите правила за управление на техническата
инфрастуктура;
• Познаване на правилата за безопасност и здраве при работа;
• Минимум IV квалификационна група по електробезопасност;
• Владеене на английски език – предимство;
• Умения за работа в екип и готовност за бърза реакция при авария;
• Проектантска правоспособност – предимство;

Ние предлагаме:
• Добър социален пакет – ваучери за храна, доплнително здравно осигуряване;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.01.2020

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК