Технолог, полиграфист

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, водеща в производството и довършителните операции на висококачествени печатни материали. Част нашето портфолио са книги, вестници, списания, рекламни материали, опаковки и много други изделия. „Алианс Принт” е най-големият производител на книги и втората най-голяма печатница за вестници в страната.

За своя екип от професионалисти ние търсим опитен Технолог, полиграфист

Основни задължения и отговорности:
- Приема поръчки от търговците и организира технологията на производство за всяко изделие;
- Изготвя и контролира спазването на технологичната документация за изпълнение на поръчките;
- Проследява и контролира процеса на изпълнение и статуса на всяка една поръчка до момента на получаване от клиента;
- Прави предложения за разработване и внедряване на нови технологии свързани с подобряване технологичното равнище на производствените дейности.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
От Вас очакваме: - Образование в областта на Полиграфията; - Професионален опит – минимум 3 години на длъжност технолог в полиграфията; - Отлични организационни умения и внимание към детайла; - Умение за работа в екип. Ние предлагаме: - Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш; - Въвеждане в работата и въвеждащо обучение за процеса на производство в компанията; - Безсрочен трудов договор съгласно изискванията на Кодекса на труда; - Работа в екип от професионалисти; - Сигурно и добро стартово възнаграждение В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, търсите реализация в полиграфията и искате да учите нови неща в света на дигиталния печат, ще очакваме Вашата актуална Автобиография. Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR). Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.01.2020

Организация:

Alliance Print

Детайли за организацията:

Повече информация за Alliance Print може да получите ТУК