Шофьор- транспортиране на стока на фирмата

Описание

ОПИСАНИЕ:

ВИНАРСКА ИЗБА МАГУРА АД търси шофьор за транспортиране на стока на фирмата .

ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование
-шофьорска книжка-кат „В“
-професионална шофьорска книжка се счита за предимство
-работа с документи – базови познания
- кандидата трябва да бъде,позитивен,енергичен,спретнат и отговорен към трудовите си задължения и най вече учтив с клиентите и колегите си
-стаж на подобна позиция е предимство

ОТГОВОРНОСТИ:
-доставя стока от винарната до склада в София
-участва в товаренето и подреждането на стоките в микробуса, извършва доставки до едрови клиенти на фирмата;
-участва в разтоварването на стока в складовете на Магура АД
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка определен от мениджър търговия;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
-отговаря материално за наличните в него парични средства от реализирани продажби

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул. Александър Пушкин №5

Дата:

14.01.2020

Организация:

Магура АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Магура АД може да получите ТУК