Работник-цех

Имате опит в студената кухня или искате да придобиете такъв? Търсите работодател, който предлага добри условия на труд?

Тогава нашето предложение е точно за Вас!

Наш партньор – фирма, държаща на качеството, която се занимава с производство и дистрибуция на сандвичи, салати и десерти, търси да присъедини към екипа си работник в цех в кв.Галата.

Ако Вие:
• Имате опит в студената кухня;
• Се определяте като отговорна и мотивирана личност;
• Търсите постоянна заетост;
• Сте активен шофьор.

То работодателя може да предложи:
• Дългосрочна заетост и трудов договор;
• Постоянно и коректно заплащане;
• Работа на смени, 5 дни седмично;
• Платено въвеждащо обучение;
• Покриване на транспортни разходи.

Вашите задължения ще включват:
• Правене на сандвичи, салати и десерти;
• Отговорно отношение към работния процес;
• Спазване на изискванията за работа с храни.

Ако смятате, че позицията е подходяща за Вас и отговаряте на условията, изпратете ни Ваше актуално CV.
При въпроси, можете да се свържете с нас на: 0894 722 236- Виктория Димитрова.

Кандидатурите ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност спрямо ЗЗЛД.
Работата на „Преференция“ по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 800 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

20.01.2020

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК